Firma A Plus Net założona została w 1995 roku. Specjalizuje się w produkcji rolet zewnętrznych, bram garażowych i przemysłowych. czytaj więcej »

Bramy segmentowe

Bramy przemysłowe oferowane przez A Plus Net to optymalne rozwiązanie na zamknięcie dużych hal przemyslowych.

MTERIAŁ
Pancerz bramy wykonany jest z segmentów stalowych o grubości 40 mm wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową zapewniającą dobrą izolację termiczną i akustyczną. Wokół płaszczyzny bramy montowany jest system trwałych uszczelnień.
Konstrukcja nośna bramy oraz jej segmenty wykonane są elementów ocynkowanych, gwarantuje to dużą wytrzymałość na korozję.
Ze względu na bardzo dobre współczynniki izolacji termicznej bramy segmentowe idealnie nadają się do garaży ogrzewanych.

FUNKCJONALNOŚĆ
Brama przemysłowa montowana jest bezpośrednio za otworem wjazdowym i w zależności od warunków konstrukcyjnych hal dobierane są różnego rodzaju systemy prowadzeń, których zadaniem jest jak najefektywniejsze wykorzystanie przestrzeni.
W zależności od specyfiki konstrukcji dostępne są systemy prowadzeń:

Ogromny wpływ na podniesienie funkcjonalności bram przemysłowych segmentowych daje możliwość zastosowania w nich drzwi serwisowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu eliminuje się konieczność otwierania całej bramy w celu wyjścia lub wejścia do środka.

KOMFORT
Prawidłowe i bezawaryjne działanie bram zależy przede wszystkim od wykorzystanych materiałów. Takie funkcjonowanie bram sprawia, że nie ma przestojów
w pracy spowodowanych naprawą serwisowa, a pracownikom daje poczucie komfortu. Materiały oraz napędy zastosowane w bramach przemysłowych pochodzą od renomowanych producentów europejskich, przez co działają niezawodnie i są łatwe w obsłudze.

BEZPIECZEŃSTWO
Ważnym elementem jest dbałość przedsiębiorcy o bezpieczeństwo i spokój pracowników.
Odpowiednia konstrukcja segmentów tworzących pancerz bramy chroni pracownika przed przytrzaśnięciem palców. Zastosowane zabezpieczenia w przypadku pęknięcia sprężyn lub zerwania lin chronią bramę przed gwałtownym jej opadnięciem eliminując tym samym ryzyko przytrzaśnięcia.
Wszystkie bramy odpowiadają najnowszym przepisom bezpieczeństwa norm UE i objęte są 24- miesięczną gwarancja.