Firma A Plus Net założona została w 1995 roku. Specjalizuje się w produkcji rolet zewnętrznych, bram garażowych i przemysłowych. czytaj więcej »

Kraty aluminiowe

Kraty rolowane z najwyższej jakości aluminium. Wykorzystane do ich produkcji najnowsze technologie sprawiają, że są one funkcjonalne, bezpieczne, wygodne w obsłudze i niezawodne.

JAKOŚĆ
Krata rolowana wykonana jest z elementów aluminiowych całkowicie odpornych na korozję. Zastosowanie odpowiednich powłok lakierniczych zapewnia dużą odporność na działanie czynników atmosferycznych i na działanie promieni UV.

FUNKCJONALNOŚĆ
Przestrzeń potrzebna do zabudowy i funkcjonowania kraty rolowanej ograniczona została do minimum. Pionowe prowadzenie pancerza kraty jest doskonałym rozwiązaniem, gdyż pozwala na jego zwiniecie się w nadprożu otworu. Dolna uszczelka komorowa idealnie przylega do podłoża eliminując w ten sposób ewentualne nierówności podłoża.

KOMFORT
Krata rolowana standardowo wyposażona jest w napęd elektryczny sterowany wyłącznikiem klawiszowym. Zastosowane napędy elektryczne wyposażone są
w mechanizmy awaryjnego otwierania. Takie rozwiązanie pozwala na otwarcie lub zamknięcie kraty w przypadku braku energii elektrycznej.

ESTETYKA
Atutem aluminiowych krat rolowanych jest możliwość lakierowania ich pancerza oraz obudowy na dowolny kolor z palety RAL, dlatego też można je dopasować do koloru elewacji.

BEZPIECZEŃSTWO
Zabezpieczenia antywłamaniowe do krat rolowanych z napędem elektrycznym uniemożliwiają podniesienie pancerza z zewnątrz. Specjalny hamulec bezpieczeństwa chroni pancerz przed niekontrolowanym, gwałtownym rozwinięciem. Zastosowanie układu fotokomórek nie pozwala na zamknięcie kraty, gdy na jej torze znajduje się jakaś przeszkoda.