Firma A Plus Net założona została w 1995 roku. Specjalizuje się w produkcji rolet zewnętrznych, bram garażowych i przemysłowych. czytaj więcej »

Moskitiery

Moskitiery, to najlepszy sposób na zabezpieczenie przed insektami nagminnie występującymi w okresie od wiosny do zimy. Dzięki zastosowanym materiałom: aluminium, siatka z włókna szklanego powlekana PCV - siatki antyinsektowe odporne są na działanie czynników atmosferycznych.

Moskitiera ramowa okienna
Najprostszy typ moskitiery. Nadaje się do montażu w oknach z PCV, drewna czy aluminium. Łatwy i pewny sposób mocowania ramki na całym obwodzie za pomocą uchwytów obrotowych, bez ingerencji w strukturę ramy okna, sprawia, że moskitiery mogą być używane przez wiele lat.
W ofercie firmy A Plus Net znajdują się moskitiery produkowane na bazie profilu kołnierzowego, malowane farbami proszkowymi w kolorach podstawowych: biały, brąz czekoladowy, brąz ciemny, złoty dąb, mahoń.

Moskitiera ramowa drzwiowa
Moskitiera drzwiowa otwierana na zawiasach gwarantuje swobodne korzystanie z balkonów i tarasów stanowiąc jednocześnie doskonałą ochronę przed insektami.
Wykonana jest ze specjalnych profili aluminiowych wypełnionych siatką z włókna szklanego. Dolna część moskitiery wypełniona jest płytą z poliwęglanu, co chroni ją przed uszkodzeniami np. poprzez kopnięcie.
Moskitiera drzwiowa mocowana jest za pomocą trzech zawiasów po jednej ze stron ramy, dwa zamki magnetyczne zapewniają utrzymanie jej w pozycji zamkniętej.
W ofercie firmy A Plus Net znajdują się moskitiery drzwiowe produkowane na bazie profilu aluminiowego, malowane farbami proszkowymi w kolorach podstawowych: biały, brąz.

Moskitiera rolowana
Komfortowa w użyciu i elegancka w wykonaniu.