Firma A Plus Net założona została w 1995 roku. Specjalizuje się w produkcji rolet zewnętrznych, bram garażowych i przemysłowych. czytaj więcej »

Rolety

Okno naszego domu lub mieszkania stanowi miejsce szczególne.
Przez okno do wnętrz naszych mieszkań i domów dociera światło, przez nie możemy obserwować to, co dzieje się na zewnątrz. Zimą tracimy wtędy najwięcej energii, a latem dociera tą drogą męczący upał. Okno stanowi również łatwy element do sforsowania przez nieproszonych gości.
Warto zatem zadbać o bezpieczeństwo naszego domu, poczucie swobody bycia, nie skrępowania, komfortu i wygody.

Rolety zewnętrzne firmy A PLUS NET spełnią Państwa wymagania. Zalety, którymi się charakteryzują, pozwolą by spełnić oczekiwania najbardziej wymagającego klienta.

Bezpieczeństwo
Zastosowane zabezpieczenia antywłamaniowe oraz mocne pancerze utrudniają włamanie jak również chronią przed wandalizmem.
Bezpieczne  funkcjonowanie rolety umożliwiają następujące zabezpieczenia:

Termoizolacja
Zastosowana w profilach aluminiowych bezfreonowa pianka poliuretanowa stanowi przegrodę termiczną, która w połączeniu z powietrzem pozostającym pomiędzy oknem, a opuszczonym pancerzem rolety bardzo dobrze chroni przed utratą ciepła - zimą, latem chroni przed męczącymi promieniami słonecznymi dając przyjemny chłód, nawet w upalny dzień.

Wygoda
Zastosowany system rolet powinien być wyposażony w odpowiedni automat napędowy. Istotne jest, aby obsługa rolet nie sprawiała kłopotów.


Podstawowym automatem napędowym są ręczne nawijarki linki lub taśmy

Napędy elektryczne stanowią rozwiązanie dla klientów ceniących wygodę

Napędy elektryczne zastosowane w roletach  A PLUS NET umożliwiają podłączenie różnego rodzaju urządzeń sterujących. Najprostsze, to sterowniki klawiszowe czy kluczowe. Rozwiązania bardziej zaawansowane  to sterowniki radiowe o ciekawym wzornictwie i bogatej kolorystyce, wyposażone w ekrany ciekłokrystaliczne,
z możliwością programowania czasowego i podłączenia automatyki zmierzchowej, słonecznej czy wiatrowej.
Zastosowane w roletach systemy sterujące umożliwiają podłączenie do nich innych urządzeń w budynku np. automatyka bram wjazdowych czy garażowych, oświetlenia.

Komfort
Bezawaryjne działanie rolet, z których korzystamy każdego dnia, daje poczucie komfortu. To miłe uczucie, gdy wszystko sprawnie działa i nie dostarcza żadnych problemów. Gwarantuje to pełną prywatność, co sprawia, że czujemy nieskrępowanie.

Estetyka
Zastosowanie rozwiązań, które harmonizują z pozostałymi elementami budynku sprawia, że staję się on estetyczny i rozpoznawany z zewnatrz.
Rolety A PLUS NET dzięki bogatej gamie kolorów lub oklein drewnopodobnych pozwalają na dopasowanie ich do wymagań klienta, stanowiąc w ten sposób
o indywidualnym stylu.

Doświadczenie
Dobrany system roletowy jak i jego dopasowanie do indywidualnych potrzeb klienta dokonywane jest po wykonaniu obmiaru i oględzin obiektu. Kilkunastoletnie doświadczenie firmy z zakresie produkcji i montażu rolet daje gwarancję fachowości obsługi od zamówienia do zamontowania.

Mając na względzie sprostanie różnorodnym koncepcjom architektonicznym firma A PLUS NET opracowała kompletne systemy roletowe dostosowane do montażu na różnych etapach budowy - od rolet przewidzianych na etapie projektowania, montażu w przygotowanych otworach okiennych czy otworach
z zamontowanymi oknami.