Firma A Plus Net założona została w 1995 roku. Specjalizuje się w produkcji rolet zewnętrznych, bram garażowych i przemysłowych. czytaj więcej »

Bramy rolowane

Bramy rolowane A Plus Net, to bramy spełniające najnowsze wymogi dotyczące sposobu funkcjonowania, bezpieczeństwa i komfortu. Wykonane są z wysokiej jakości aluminium, dlatego gwarantują długoletnie użytkowanie nawet przy dużej ilości cykli pracy.

JAKOŚĆ
Brama rolowana wykonana jest z elementów aluminiowych, całkowicie odpornych na korozję. Pancerz bramy wykonany jest z dwuściennych profili aluminiowych, wypełnionych  bezfreonową pianką termoizolacyjną. Zastosowanie odpowiednich powłok lakierniczych zapewnia dużą odporność na działanie czynników atmosferycznych i na działanie promieni UV.
Kasety bram wykonane są z giętych blach aluminiowych, które dzięki swemu połączeniu nadają całości dodatkową sztywność. Prowadnice wyposażone są  w uszczelki szczotkowe.

FUNKCJONALNOŚĆ
Przestrzeń do zabudowy i funkcjonowania bramy ograniczona została do minimum. Pionowe prowadzenie pancerza bramy jest doskonałym rozwiązaniem dla garaży gdzie niemożliwe jest zastosowanie innego systemu bram. Brama bez progu – dolna uszczelka komorowa idealnie przylega do posadzki, zapewniając dobrą izolacyjność pomieszczenia oraz uszczelnienie ewentualnych nierówności podłoża.
Bramę rolowaną można montować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz garażu.

KOMFORT
Brama rolowana w standardzie wyposażona jest w napęd elektryczny sterowany wyłącznikiem klawiszowym. Każdy napęd elektryczny wyposażony jest
w mechanizm awaryjnego otwierania, który pozwala na obsługę bramy w przypadku braku energii elektrycznej.

ESTETYKA
Szeroka paleta kolorów standardowych pancerza bramy jak również możliwość lakierowania sprawia, że możemy dopasować kolor bramy do koloru elewacji.
Bramy rolowane możemy montować za otworami o różnych kształtach. Dzięki tym zaletom możemy cieszyć się harmonią barw i kształtów.

BEZPIECZEŃSTWO
Zabezpieczenia antywłamaniowe do bram rolowanych z napędem elektrycznym uniemożliwiają podniesienie pancerza z zewnątrz. Specjalny hamulec bezpieczeństwa chroni pancerz przed niekontrolowanym, gwałtownym rozwinięciem. Zastosowanie układu fotokomórek nie pozwala na zamknięcie bramy, gdy na jej torze znajduje się jakaś przeszkoda.