Firma A Plus Net założona została w 1995 roku. Specjalizuje się w produkcji rolet zewnętrznych, bram garażowych i przemysłowych. czytaj więcej »
Bramy rolowane Bramy segmentowe Bramy uchylne

Bramy segmentowe

Bramy segmentowe oferowane przez A Plus Net dzięki zastosowanej technologii produkcji oraz wykorzystanych materiałów spełniają oczekiwania użytkownika pod wszelkimi względami: bezpieczeństwa, wygody, obsługi i niezawodności pracy.

JAKOŚĆ
Pancerz bramy wykonany jest z segmentów stalowych o grubości 40 mm wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową zapewniającą dobrą izolację termiczną i akustyczną. Wokół płaszczyzny bramy montowany jest system trwałych uszczelnień.
Konstrukcja nośna bramy oraz jej segmenty wykonane są elementów ocynkowanych, gwarantuje to dużą wytrzymałość na korozję.
Ze względu na bardzo dobre współczynniki izolacji termicznej bramy segmentowe idealnie nadają się do garaży ogrzewanych.

FUNKCJONALNOŚĆ
Brama segmentowa montowana jest bezpośrednio za otworem wjazdowym. Mechanizm podnoszenia bramy pozwala na efektywne wykorzystanie przestrzeni w garażu jak i przed nim. Pionowo unoszona brama po otwarciu znajduje się pod sufitem, a cztery rodzaje prowadzeń pozwalają na właściwe dostosowanie konstrukcji do specyfiki garażu.

KOMFORT
Cicha praca bram uzyskana została poprzez zastosowanie tzw. rolek o "pływających" osiach minimalizującymi tarcie oraz zapewniających łatwą obsługę. Wygoda oraz lekkość obsługi uzyskiwana jest dzięki indywidualnie dobieranemu dla każdej bramy zespołowi sprężyn skrętnych, równoważących ciężar segmentów.
W bramach z napędem elektrycznym stosowane są napędy renomowanych firm. Sterowanie tymi napędami może odbywać się za pomocą pilota, przełącznika kluczowego lub klawiszowego.

ESTETYKA
Segmenty pancerza bramy dostępne są w 4 wariantach przetłoczeń: poziome wąskie, poziome szerokie, w kasetony lub bez przetłoczeń. Każdy z tych wariantów dostępny jest pełnej gammie kolorów z palety RAL lub kilku najbardziej popularnych okleinach drewnopodobnych. Bramy wykonane z segmentów bez przetłoczeń dostępne są w kilkudziesięciu rodzajach oklein.
Nadanie indywidualnego charakteru bramy możliwe jest poprzez zastosowanie detali dekoracyjnych (tylko w bramach bez przetłoczeń).

BEZPIECZEŃSTWO
Odpowiednia konstrukcja segmentów tworzących pancerz bramy chroni przed przytrzaśnięciem palców. Zamek z wkładką patentową oraz rygiel znajdujący się w standardowym wyposażeniu bramy zapewnia zabezpieczenie garażu przed wizytą nieproszonych gości. W bramach z napędem elektrycznym w standardzie znajduje się wyłącznik przeciążeniowy, który zapobiega ewentualnym wypadkom przygniecenia – brama automatycznie zatrzymuje się, a następnie podnosi.
Zastosowanie fotokomórek pozwala na kontrolę pracy bramy i chroni przed zgnieceniem elementów znajdujących się na torze pracy bramy.